parallax background
KHAPKA
RECORDING STUDIO

O NÁS


Naše nahrávací studio je součástí kreativního a multimediálního prostoru KHAPKA by Freesome. Poskytujeme kompletní zpracování zvuku, specializujeme se na nahrávání filmových dabingů a výrobu profesionálních podcastů a voice overů pro reklamní a rádio spoty.
 
Nabízíme také hudební produkci a post-produkci – od kompozice a nahrávaní jednotlivých nástrojů, přes editaci a mixing až po finalizaci a mastering, tvorbu sound designu nebo spolupráci na výrobě remixů.
 
Součástí studia jsou i výukové kurzy hudební produkce a post-produkce podle moderních osnov RSL Awards s možností přípravy na mezinárodní certifikaci.
 
Studio KHAPKA se nachází v krásných a zároveň inspirativních prostorách přímo na Janáčkově nábřeží v samotném centru Prahy.
 
Samozřejmostí je rychlý a profesionální přístup kvalifikovaného týmu s dlouholetými zkušenostmi. Každé spolupráci věnujeme 100% pozornost a vždy je to pro nás možnost vytvořit něco nového a unikátního.

3D PROHLÍDKA

SLUŽBY

REFERENCE

KLIENTI

PRODUKCE

Tonya Graves, The Tchendos, Asian Dub Foundation, Freak Power, Love Song Orchestra, Liquid Harmony, Colorfactory, Sebastians, Pražský Výběr, Ivan Král, Vltava, Sexy Dancers, Kryštof, Vladimír 518, Chile, PSH, Win By Default, Manželé Remixed

Netflix, Sony Music, Polygram, Warner Music, BeesWax, Yoshitoshi, Tao    

TEAM

KONTAKT

Freesam: studio@freesam.org
Neverlost info@neverlost.cz
Štěpán Tůma stepantuma@gmail.com
Pavel Bidlo bidlo2000@yahoo.com
Miroslav Haldina miroslav.haldina@gmail.com